Jest nam niezmiernie miło, poinformować Państwa, że z dniem 1 września 2016, oficjalnie rozpoczęliśmy działalność firmy Enginar.

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji specjalistów, ekspertów oraz menadżerów i pracowników wyższego szczebla, zawodowo związanych ze światem informatyki, nowych technologii oraz inżynierii.

Enginar zapewnia nieporównywalne usługi zarówno swoim klientom jak i kandydatom. Nie moglibyśmy tego osiągnąć bez odpowiedniego nastawienia i zachowania wobec ludzi, z którymi codziennie mamy kontakt. Zdając sobie sprawę z wyjątkowości poszczególnych klientów i kandydatów, działania rekrutacyjne jakie prowadzimy charakteryzują się indywidualnym podejściem. Wynika to z uznania przez nas każdego klienta i jego organizacji za niepowtarzalną ze względu na jej misje i wartości, które zawsze traktujemy jako ważny element procesu rekrutacji, ukierunkowujący nasze działania związane z selekcją i rekrutacją kandydatów.

Jedną z wartości Enginar jest praca zespołowa . Zależy nam aby konsultanci pracowali nie „obok siebie” ale „ze sobą” aby realizowali zarówno cele indywidualne jak i całego Zespołu.

Jako konsultanci Enginar zawsze pracujemy „fair”. Jesteśmy „fair” w stosunku do Klienta, Kandydata a także do samych siebie. Jako Zespół prowadzimy otwartą komunikację, zachęcamy wszystkich pracowników nie tylko naszych konsultantów do przekazywania jasnej informacji zwrotnej na temat każdego z elementów funkcjonowania naszej firmy.

Nasze dane kontaktowe to: 0048 22 40 40 200 a adres firmy to Al. 3 Maja 2/23, 00-391 Warszawa.

Zapraszamy do współpracy z nami
Zespół Enginar