Welcome to Enginar

We are a HR consulting company specializing in the recruitment of specialists, professionals, managers and senior level executives. We are dedicated to providing services of the very highest quality. We truly aim to partner with our Clients, always trying to place ourselves in their shoes in order to try and understand their unique requirements. This allows us to always tailor our services to the Client’s needs rather than prescribing a single solution ensuring we are always flexible and adapt to their needs. We work with many large corporations that are household names that you will have heard of as well as smaller businesses and innovative ‘start ups’ you won’t have heard of. They are all equally important us.

deliver
more than
expected

For CandidatesSubmit Resume

For ClientsRequest Services

use Enginar and join the group of satisfied users

News

Depresja w pracy

Choć teoretycznie żyjemy w najbezpieczniejszych czasach w historii, jeszcze nigdy nie byliśmy tak zestresowani. Co czwarty z nas w swoim życiu doświadczy jakiejś formy zaburzeń psychicznych, a już dziś liczba osób z depresją przekracza 300 milionów – i ciągle rośnie. Statystyki są przerażające i nie pozostawiają wątpliwości, że żyjemy w cywilizacji lęku. Odbija się to na wszystkich sferach naszego życia, także na jakości wykonywanej pracy. Jak skutecznie zmierzyć się z tym problemem? Przed pracodawcami pojawia się mnóstwo nowych wyzwań. read more “Depresja w pracy”

Rekrutacja przez SMS

Rosnący trend rekrutacji opartej na wiadomościach tekstowych wkroczył na kolejny poziom i prawdopodobnie dokona niemałej rewolucji. W styczniu nowoczesna platforma TextRecruit została oficjalnie nabyta przez iCIMS, wiodącego na wirtualnym rynku dostawcę usług z zakresu pozyskiwania talentów. read more “Rekrutacja przez SMS”

Komu przeszkadza tatuaż w pracy?

Czy adwokat z wytatuowanym przedramieniem gorzej zadbałby o nasze interesy, a lekarz z kotwicą na łydce nie zdołałby nas wyleczyć? Wątpliwe, jednak nadal mamy skłonność do stereotypowego postrzegania osób, które ozdabiają ciało piercingiem czy tatuażami, mimo że już od dawna nie kojarzą się one z przynależnością do gangu. Czasy się zmieniają, coraz bardziej cenimy indywidualizm i kreatywne wyrażanie siebie – rynek pracy pozostaje jednak w tej kwestii stosunkowo konserwatywny. Zbyt pochopne szufladkowanie pracowników ze względu na ich wizerunek bywa nie tylko nieuzasadnioną dyskryminacją, ale może także skutkować przegapieniem prawdziwych talentów. read more “Komu przeszkadza tatuaż w pracy?”